Пошук по сайту

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логин:
Пароль:
Це цікаво
Головна » Статті » Запис та формати

Як вибрати і який купити медіаплеєр


Доброго дня. Ось і настав час поговорити про звуко і видеоснимателях. Про музичних інструментах ви давно вже знаєте, на яких потрібно вміти грати або їздити з власним оркестром, що дуже накладно. З цього заповзятлива людство придумало пристрої, які могли відтворювати музику або зображення, загальна назва медіа-програвач. Одним з перших пристроїв був грамофон і портативний побратим патефон.


Як ви бачите або ще пам'ятаєте, це програвачі для відтворення музичних дисків (вінілових пластинок). Принцип простий до неподобства, механічний, ніби на ній ідеально рівна борозенка, але виявляється вона таїть у собі дуже багато вад по глибині і ширині, за рахунок цього і побудована збереження і прослуховування звуку (музики, мови, криків, зойків і т.д.).

Але все це дуже громіздко і не зручно, тому на цьому не зупинилися і продовжували розвивати техніку. Але поки не змінити джерело зберігання, розвитку далі не піде. З цього коли винайшли магнітну стрічку, техніка пішла розвиватися величезними кроками. Принцип зберігання інформації, зовсім відрізнявся від вінілових дисках, тут застосовувалося намагнічування. З появою стрічки апаратура стала більш компактним, з'явилися навіть кишенькові плеєра, а не рюкзачні. Змогли приручити відео, тобто зберігати і переглядати зображення.

З появою братика вінілової пластинки - компакт диск, повністю змінився механізм зняття і обробки інформації. Ви запитаєте чому братик, якщо їх об'єднує лише зовнішній вигляд, обидва круглі. Поясню, зберігання інформації точно таке ж, зміна висоти поверхні і створює потрібну нам структуру, для зберігання інформації, тільки ще й захищено пластиком.

А ось схема обробки сигналу повністю змінилася, принцип перфострічки - отвір папір, тобто "1" - "0". З такою обробкою інформації тепер можна застосовувати і більш сучасні носії, на зразок флешки або карти пам'яті.

Після цієї фрази, Ви задасте знову мені питання, а навіщо тоді ще нам потрібні диски, якщо "флешки" більш компактні і зручніше?

Відповідь дуже проста - більш дешевого, компактного при його обсязі і швидкісного не придумали. Дуже складно поєднувати всі три умови в одному. Представте, якщо HDD (жорсткий диск або гвинт з побутового) був зроблений з набору флешок - розміри, ціна ai

Ну от при маленькому вступ, про загальну преставлении програвачів, ми підійшли до нашого основного питання, за яким Ви зайшли сюди почитати.

Ми живемо в сучасному світі і по цьому в цій темі не будемо розглядати антикваріат, навіть DVD, до якого зовсім недавно звикли і він вже набрид, а шкода але все дешеві агрегати і так само дорогі "ліцензія" не маючи купа нових форматів, контейнерів і кодеків - це купа металобрухту. ac

P.S. Є виключення, з двох-трьох брендів по парі моделей, але це ми упустимо, так як хочем вам надати загальний огляд що існує на даний момент і Ви змогли зробити правильний вибір.

  • Перша дія при виборі:
    Насамперед Вам треба вирішити його переносні властивості, тобто сумочным, кишеньковим або настільним. Від цього рішення відразу ж йде поділ. Наведу приклад, що таке портабельный варіант і перейдемо до вибору більш професійній апаратурі.


    На фотографіях показана різновид цих приладів, від MP3 BOX, МР4-плеєр та мобільний телефон.
    MP3 BOX - це китайське диво, яке вони нам подарували, за гроші, повністю замінив стандартний МР3 для відтворення музики, та ще й з зовнішніми динаміками, такий малюк, але якщо довго будеш стояти з включеним під балконами, можна назбирати собі на обід (помідори, яйця) або душ прийняти. ag

    МР4-плеєр - звичний МР3-плеєр з додаванням перегляду відео. Як видно на фото, маленький екранчик, а значить дозвіл на якому його можна дивитися низьке. Звичайно можна його підключити до великого екрану, але "це" дивитися не зможете, у вас очі заболять, від кількості зерна і квадратів чи треба зменшувати розмір зображення і толку від цього. Цей девайс призначений, щоб вам не нудно було в дорозі та у чергах, а можливо і на морі, і з цим він добре справляється. ab

    мобільний телефон - це сучасне диво, без якого ми не можемо обійтися, вже вміє не тільки дзвонити, а ... Простіше сказати, що не вміє готувати каву ah , хоча можна його використовувати як ложечкою, але навряд чи після цього буде працювати. Це ставитися до ліцензійних апаратів, а зараз з'явилися телефони від братів китайців, які підкорили ціною, але схоже вони взяли МР4-плеєр і туди пристосували телефон, який за функціональністю ac . І знову все це тільки для полегшення вашого дозвілля в дорозі, і перегляд з нього на більшому екрані те ж саме, що і вище розказано.


  • Друга дія при виборі:
    Припустимо, з першим пунктом Ви визначилися, і все що вище є чи не потрібні даний момент і вирішили придбати приставку для дому - медіаплеєр. Для цього потрібно визначитися, чи будете Ви купувати, брати в прокат Блюреевские диски або тільки будите качати з інтернету і брати у друзів Rip-и, ISO-образи. Якщо вирішили, так Вам потрібен дисковод для перегляду блюреевских дисків, то будьте обережні з вибором, так як плеєрів оригіналів дуже мало, а підробок вагон і маленький візок.

    Написів багато, а реального, що вони підтримують, тільки половина. Тому читайте потойбічні відгуки за даними моделям, а краще вибирати з перевірених джерел, з можливістю перевірки. Акцент на Китай і не Китай робити не потрібно, Всі вони з Китаю, різниця оригінал або підвалу, ну з підвалами у них важко, так що з куреня.

  • Третя дія при виборі:
    1. Визначитися з роздільною здатністю, тобто яке дозвіл апарат підтримує і видає на телевізор, а так само можливості Вашого телевізора. Будьте уважні, щоб у вас, при суміщенні, не вийшло, як з маленьким жабеням


    2. Які контейнери Ви хочете, що б він підтримував
    3. Які кодеки відтворює
    - про це можна почитати в темі Контейнери і кодеки, щоб точніше визначитися.
    4. Є ще апарати з підтримкою 3D, але крім медіаплеєра вам доведеться купити:
    - телевізор з підтримкою 3D, бажано не менше 42 дюйми, інакше не отримаєте належний ефект
    - окуляри, для перегляду 3D, бажано пару, одному буде нудно дивитися
    - купити диск з 3D ефектами або скачати
    - хороша акустика з підсилювачем, що б досягти належний ефект

    P.S. При таких вкладень, 3D краще ходити в кінотеатр раз на тиждень і очі менше напружуються і різноманітність відпочинку. Для зацікавлених у 3D раджу почитати тему 3D-формат, об'ємне зображення

  • Четверте дію при виборі:


    Якщо Ви переглянули верхні фото, то вже зрозуміли, що розмова піде про підключення. Розумію, що це фото ідеального медіапрогравача, але на жаль не у всіх це є. Для цього Вам потрібно почитати тему Телевізор+DVD+ресівер... і тільки після цього підійти до свого телевізора і поразглядывать, що у нього є. Бажано проводити огляд із зворотного боку і з ганчіркою для збору пилу, а то написи не побачите потрібні.

    - найпоширеніше сучасне підключення - це HDMI , він виводиться практично у всіх приставках, там йде відео та звук (це залежить від апарату, можуть бути винятки щодо його використання). Головне виставити правильне дозвіл, інакше не буде картинки, це повинно описано в інструкції і виводять на кнопку на пульті, а то без картинки по меню медіапрогравача не полазишь.

    - Якщо у вас старенький телевізор і цифрового входу немає, то допоможе звичайний добротний композитний video або component, правда на статичних картинках, спостерігається невелике мерехтіння, економлять на опрацювання цього сигналу. Ну і стандартний правий і лівий звукові канали.

    - Гурманам і любителям хорошого якісного звуку (5.1 - 7.1 - 9.1) доведеться потрудитися в знаходженні медіапрогравача. Хоча я не прав, досить додати в пошук: Медіапрогравач AUDIO OPTICAL або COAXIAL AUDIO Вам вже покажуть досить пристойні апарати, так як в дешеві це не ставлять, економлять. Але можуть виникнути проблеми з певними провайдерами інтернету, це читайте нижче про IPTV.

  • П'яте дію при виборі:
    У цьому розділі трохи заощаджу на пості, тобто об'єднаю, два в одному, зробимо бутерброд. ab
    Почну з простого - це наявність зовнішнього дисплея або як ще називаю "Текстово-символьний дисплей". Так як робота з медіапрогравачем в основному виводиться на екран телевізора і від дисплея толку дуже мало. В основному дисплей працює в показанні поточного часу відтворення і в даному розташуванні меню. і з цього його не ставлять, а в тих, яких він є, коштують пристойно і їх кількість можна порахувати за пальцем.


    Ще в цей розділ увійде, наявність локального з'єднання з комп'ютером або прямий вихід в інтернеті. Так як ми живемо в сучасному світі, то є сенс зробити на це акцент. При наявності локалки він ставати більш керований (ви можете керувати ним з комп'ютера) і не залежним (з нього можна погуляти по інтернету та локальної мережі)одночасно. Купуючи медіапрогравач з LANВам знадобиться так само купити роутер (простою мовою маршрутизатор), якщо у Вас його ще немає.

    Ось і виникає кілька варіантів вибору для покупки:
    - LAN (підключення витої пари)
    - можливості підключення адаптера WI-FI
    - сама наявність WI-FI

    P.S. Буде гальмувати медіапрогравач, при перегляді з онлайну - це залежить від багатьох факторів:

    1. Сам медіапрогравач - гальмо, зустрічається вкрай рідко, буває частіше не правильно налагоджене
    2. Від самого джерела. Якщо всі ломанулись і Ви разом з ними, переглянути останню серію "Санта - Барбара", а потужності сервака не вистачає, або він видає потік вище ніж Ви підключені до провайдера
    3. Сам провайдер, до якого ви підключені, але частіше від вашого гаманця, за яку швидкість Ви заплатили
    4. Налаштування вашої домашньої мережі: скільки видає роутер і скільки підключено апаратів, які ще й качають з інтернету або перекидають інфу з HDD.

    Існує думка що швидкості WI-FI не вистачає для перегляду HD - брехня це, все вистачає, просто багато хто не враховують численність потоку, що бере участь в даний момент. Для перегляду на музичному програвачі достатньо 20 Mb/s, та ж більше, ніж треба, так що стежте за своєю мережею, що при перегляді була ця швидкість. Правда з такою швидкістю переганяти з комп'ютера на медіапрогравач фільми дуже довго.

  • Шосте дію при виборі:
    Поговоримо про носіях інформації: HDD, флешки , карти пам'яті.

    картрідер (карта пам'яті) - з цим все просто, зазвичай використовується у фотоапаратах, мобільних телефонах і т.д. Досить зручно, якщо є такий роз'єм. Припустимо прийшли вам гості і вирішили показати фотографії, а щоб не юрбиться всім біля комп'ютера, швиденько з фотика дістаємо карту пам'яті і вставляємо в медіапрогравач і під пояснення господаря картки, дивимося фотографії.

    USB - хоч один, але буде. Так що флешку дивитися можна буде, головне дізнатися до якого обсягу апарат сприймає. Але на цьому не все, а якщо у вас є зовнішній HDD і постійно перекручувати для перегляду флешки - загрожує. Треба не забувати користуватися безпечним способом витягування з USB, принцип майже такий же як на комп'ютері. І ще один варіант, надумали WI-FI підключити адаптер, і знову потрібен вільний порт, причому постійний. Ось зібравши все до купи треба і вирішити кількість портів для підключення.

    HDD (жорсткий диск) - він буває двох планів: зовнішній і внутрішній. Із зовнішнім диском все просто, з комп'ютера закачали, переставили на медіапрогравач і дивіться. З внутрішнім складніше, роблять зовнішнє підключення на музичному програвачі та на двох шлейфах він лежить поруч з програвачем, що досить не гарно і не зручно. Облагородити це звичайно можна, продаються спеціальні кишені для внутрішніх HDD, а раптом ви пил вирішили протерти під апаратурою, підняли все це і думаєте, чому тільки дві руки. З цього деякі виробники придумали, що б HDD вставляти всередину медіапрогравача і виходить досить непоганий незалежний апарат.

  • Сьоме дію при виборі:
    Ну ось нарешті дійшли до IPTV - це телебачення передають по IP протоколу, тобто взяли з супутника і ретранслювали по інтернету . Треба воно Вам чи ні вирішувати не мені. Я можу тільки розповісти Вам що за картина відкривається.


    Існує купа файлообмінників, з яких можна дивитися в онлайні кіно, серіали, причому без переривання на рекламу і з пам'яттю останнього перегляду, тобто на наступній день приходьте і дивіться продовження. Але все ж новини, розважальні програми, спортивні канали і т.д. - це надає IPTV. Є безкоштовні сайти, але якість і різноманітність каналів бажає бути кращому. Так що хочете якість треба платити.

    Ще є варіант - це провайдер, якщо він відкрито транслює IPTV, достатньо вписати адресу провайдера і завантажити список каналів. Але не всі провайдери так працюють, вони не надають вам вибору - пропонують свої IPTV приставки, що б дивитися канали. А там Вам треба вирішити, коли дізнаєтеся можливості приставки, влаштовує приставка.

  • Восьме дію при виборі:
    І останнє, якщо ви дочитали до цього пункту і Вас все вище сказано влаштовує, потрібно звернути, це наявність завантажувачів, до них можна віднести і торрент, грубо кажучи у Вас виходить повністю незалежний прилад. Поставили на завантаження медіапрогравач і комп'ютер не мучите.

    Припишу в цій темі про наявність Android, що б можна лазити по інтернету та завантажувати ігри. Скажу прямо, андроїди у них ніякі, обрізані, але якщо йде в комплекті можна погратися і вимкнути, щоб не навантажувати систему.

  • Висновок:
    А це не до мене, я розповів, що роблять медіапрогравачі, і Вам, розраховуючи можливості і бажання, потрібно самим зробити правильний вибір, виходячи з наданої інформації.



  • Цікаві матеріали по темі:
    Категорія: Запис та формати | Добавил: Admin | Дата: 30.05.2014 | Просмотров: 2036
    Теги: медіаплеєр, IPTV, HDTV, підключення, комп'ютер, інтернет, налаштування, роутер, HDMI, Формат сигналу
    Картинки: 001 002 003 004 005 006 007 008
    Всего комментариев: 0
    Анекдот
    Факти
    У хмарах міжзоряного газу, що знаходяться в центрі нашої Галактики, виявлений цукор.
    Ми в соц. мережах
    Секрети майстрів
    Визначити натуральність оліфи просто. Досить нанести тонкий шар товщиною близько півміліметра на металеву поверхню і висушити. Якщо через 24 год оліфа висохне і стане прозорою і пружною плівкою, то значить, вона натуральна! Якщо висихання наступить на пару годин раніше, або пізніше, плівка не буде прозорою і пружною - знайте, що ця оліфа не натуральна.
    Новини

    Рейтинг@Mail.ru Счетчик тИЦ и PR