Пошук по сайту

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Це цікаво
Головна » Статті » Нові технології

Перше в світі будівля, що працює на водоростях


Британська інженерна компанія Агір запропонувала вельми оригінальний варіант того, яким чином можна було б використовувати фотосинтез в цілях забезпечення енергією цілого житлового будинку. Перше подібне будинок, який отримує електроенергію від водоростей, що дістало назву BIQ house, недавно відкрилося Гамбурзі


Вітряки (вітряні електростанції), а також сонячні панелі, в останні кілька років перетворилися на серйозні і значущі, в глобальних масштабах, джерела альтернативної електричної енергії.

Однак не тільки ними обмежений світовий ринок альтернативних джерел енергетики, тому кращі уми планети постійно працюють в пошуках чогось нового і придумують все нові і нові варіанти того, яким чином людство може отримати "зелене", а значить безпечне електрика, черпаючи його з природних поновлюваних джерел енергії.

Саме в якості одного такого перспективного джерела відновлюваної енергії та став фотосинтез. Вчені придумали, яким чином було б можливо цей природний процес використовувати не тільки безпосередньо для вироблення кисню, як це роблять рослини, але  та для отримання електрики. 

 Перше в світі будівля, яка зможе отримувати частину енергії від процесу фотосинтезу, яка надалі буде витрачатися на задоволення внутрішніх потреб будівлі, було недавно відкрито в німецькому місті Гамбург. У даному випадку мова ведеться про п'ятиповерховий житловий багатоквартирний будинок, що отримав назву BIQ Нouse, який був побудований за співпрацю дизайнерської студії Splitterwerk Architects з інженерною компанією Arup

  

Компанія Splitterwerk Аrсhitесts відповідає в даному проекті безпосередньо за архітектурну складову, а компанія Arup, курирує впровадження інноваційних джерел альтернативної енергії. Так, зокрема, саме британським інженерам і належить ідея встановлення на будівлі біо-адаптивного фасаду, який являє собою невеликий біо-реактор призначений для виробництва електрики.


Щоб досягти потрібного результату, розробники розмістили на фасаді біо-реактивні жалюзі, в яких знаходяться водорості. Конструкція жалюзі дозволяє водоростям рости, а встановлені біо-реактори збирають вироблену теплову енергію генеровану водоростями для подальшого перетворення в електроенергію живить будинок. Крім цього жалюзі забезпечують будівлі тінь і симпатичний дизайн фасаду.

Зелені мікроводорості, які використані у створенні цього біо-фасаду, сприяють не лише затемненню внутрішніх приміщень BIQ Нouse під час сонячних днів, але так само ще виступають і в якості теплоізоляції, допомагаючи тим самим цього незвичайного біо-адаптивного фасаду конвертувати його в електричну енергію. 

  

 Представлена ідея привертає до себе увагу певної неординарністю, однак разом з тим так само і викликає безліч запитань щодо її ефективності, адже частка електроенергії отриманої подібним чином, у відсотковому співвідношенні до загальної споживаної електроенергії будівлі, а також собівартості даного біо-фасаду дуже мала, від стандартних джерел електроенергії відмовитися не вдасться.

Поки що немає ніякої офіційної інформації щодо того, яка буде ціна подібного біо-адаптивного фасаду, а так само який відсоток від використовуваного будівлею електрики, подібний біо-фасад здатний генерувати.



Цікаві матеріали по темі:
Категорія: Нові технології | Добавил: Admin | Дата: 30.05.2014 | Просмотров: 1108
Теги: архітектура, зелена енергія, технології, альтернативна енергія, рослини
Картинки: 001 002 003 004 005 006
Всего комментариев: 0
Анекдот
Факти
Люди повідомляють, що бачили НЛО, частіше, коли Марс знаходиться ближче до Землі.
Ми в соц. мережах
Секрети майстрів
Для того щоб квітка з коротким стеблом можна було поставити у вазу, кінець стебла злегка розщепіть і вставити всередину стебла відрізок тонкої гілки з очищеної корою. Для міцності місце з'єднання обв'яжіть тонкої мідної дротом. Волога до квітки буде надходити по гілці-подовжувача.
Новини

Рейтинг@Mail.ru Счетчик тИЦ и PR