Портативний касетний магнітофон третього класу "Протон-310" призначений для запису мовних або музичних програм від різних джерел низькочастотних сигналів і потім їх відтворення.
Стаціонарні касетні стереофонічні магнітофони другої групи складності серії "Комета-225С" (М-225) і його модернізації - мають практично однакову електричну схему та конструкцію.
Двокасетний магнітофон "Маяк М-242С" виробництва Київського заводу " Маяк " з 1993 року, призначений для запису і перезапису з касети на касету стереофонічних фонограм на магнітну стрічку в касетах і подальшого їх відтворення через акустичні системи або зовнішнє підсилювальний пристрій з АС.
"Весна" являє собою портативний двох стрічковий переносний магнітофон з універсальним живленням. Ємність касет з магнітною стрічкою типу 2/6 близько 100 метрів. Швидкість руху магнітної стрічки 9, 53 см/сек. Час запису кожної доріжки - 17 хвилин, у моделі є прискорене перемотування.
"Крунк-303-стерео" - автомобільний касетний, стерео магнітофон 3-ї групи складності, призначений для відтворення моно і стереофонічних фонограм з компакт-касет, при установці в автомобілі.
Автомобільну магнітолу "Урал РМ-334А" можна було встановлювати в будь-яких вітчизняних легкових автомобілях. Однак, ще однією важливою особливістю було те, що її можна також використовувати і поза автомобілем.
Настільна лампова радіола третього класу "Вогник" була проведена на Московському Державному радіозаводі "Червоний Жовтень" в 1954 році. Радіола розроблена на основі серійно випускає радіоприймача з однойменною назвою і являє собою шестиламповый супергетеродин, об'єднаний з універсальним, двошвидкісним електро-проигрывающем пристроєм з електромагнітним звукознімачем.
Автомобільні радіоприймачі другого класу "А-18" і "А-18Е" являють собою модернізовані моделі автомобільного радіоприймача "А-12". Вони призначені для установки на автомобілі Волга. Радіоприймач має три діапазони хвиль ДВ, СВ і УКХ та два варіанти виконання.
Ламповий радіоприймач "Піонер" був випущений на тільки що побудованому в Мінську радіозаводі в грудні 1940 року, серед ряду інших моделей його можна назвати новітніми для свого часу. Він був створений на основі радіо "Gerold" Польської фірми "Elektrit".
Сувенірний радіоприймач-конструктор "Забава" (Куйбишевський приладобудівний завод, модель 1978 року) зібраний по схемі прямого підсилення на п'яти транзисторах і працює в діапазоні середніх хвиль (СВ).
Перед тим, як складати музику, Бетховен виливав на свою голову відро холодної води, вірячи, що це стимулює роботу мозку.
Ми в соц. мережах
Секрети майстрів
Біле столова та постільна білизна з льону та бавовни гладять по лицьовій стороні дуже гарячою праскою, щоб тканина придбала свій первинний блиск, все кольорове крім чоловічих сорочок - з вивороту.