Приймач "Радиоколокол' є сувенірної моделлю, випуск якої був приурочений до початку Олімпіади в 1980 році. Його можна використовувати в якості декоративного елемента квартири, кабінету або будь-якого іншого приміщення.
Бердський радіозавод. Модель 1979 року.
Незважаючи на все це, "Радіо-дзвін" - повноцінний приймач, якого можна і не помітити відразу, внизу під величезним дзвоном. Вбудований в нього супергетеродинний приймач дозволяє вести прийом передач радіомовних станцій в діапазоні середніх хвиль.
Основні технічні характеристики: Діапазон прийнятих хвиль (частот) Середні хвилі (СХ) ............................................................ 571,4...186,9 м (525...1605 кГц). Чутливість не гірше ............................................... 3,0 мВ/м. Селективність (вибірковість по сусідніх каналах) не менш ........................... 14 дБ. Максимальна вихідна потужність не менше .............................................................. 0,4 Вт. Смуга відтворення звукових частот ........................ від 315 до 3150 Гц.
Харчування сувеніра здійснюється від двох батарей типу 3336Л, 3336 (Планета-1, Планета-2) з'єднаних послідовно. Напруга живлення сувеніра ........................ 9 Ст. Струм спокою (при відсутності сигналу) не більше.................................................... 15 мА. Габаритні розміри сувеніра, не більше ............................................................ 162x235x228 мм. Маса (без упаковки) з комплектом живлення, не більше ...................................... 0,75 кг. Ціна сувенір "Радиоколокол" ............................................................................ 25 рублів.
Скачати електричну принципову схему "Радиоколокол"
Завантажити інструкцію або керівництво по експлуатації "Радиоколокол"
Національний оркестр Монако більше, ніж його армія.
Ми в соц. мережах
Секрети майстрів
Можна користуватися лучковою пилкою з двома полотнами для поперечного і поздовжнього пиляння . Натяжний пристрій - регульована розпірка - зроблено в центрі.