Першим підприємством нашої країни (СРСР), орієнтованих на масовий випуск телевізорів для населення став Ленінградський завод "Радист", саме на ньому в кінці 1939 року був розроблений і випущений простий телевізійний приймач "17ТН-1".
В кінці 1938 року, для можливості прийому програм телебачення Московського телевізійного центру, Ленінградський завод імені Козицького освоїв дослідне, малосерійне виробництво консольних телевізорів "МК-1" по американській документації, де подібні телевізори випускалися з 1934 року.
Інтегрально-модульний кольоровий телевізор "Фотон 51ТЦ-408Д" забезпечує прийом телевізійних програм у метровому і дециметровому діапазонах хвиль і здатний обробляти сигнали двох, найбільш розповсюджених у той час, систем кольоровості: Pal і Secam
Унифицированный стационарный цветной телевизор третьего класса - ''Фотон Ц-381Д'' (ЗУСЦТ-П-51-6) рассчитан на приём телепередач цветного и чёрно-белого изображения в МВ и ДМВ. Он собран на полупроводниковых приборах и интегральных микросхемах.
Телевізори "Електрон 51ТЦ-423Д" і "Електрон 51ТЦ-423ДИ" (у комплектації з імпортним кінескопом) забезпечують приймання телевізійних передач в кольоровому і ч/б зображення, МВ і ДМВ діапазоні хвиль у системах PAL/SECAM. Це стаціонарні телевізійні приймачі модульної конструкції, на напівпровідникових приладах та інтегральних мікросхемах по праву можна вважати одними з кращих
Кольоровий уніфікований полупроводниково-інтегральний телевізор "Електрон 51ТЦ-433Д" касетно-модульної конструкції виконаний на основі моношасси з сімома модулями: це модуль управління, радіоканалу, рядкової і кадрової розгорток, кольоровості, чергового режиму і харчування.
"Електрон 61ТЦ-500" - стаціонарний, модульний телевізор з дистанційним управлінням на ІЧ променях. Він забезпечує такі функції: Прийом програм телевізійного мовлення в МВ і ДМВ діапазонах хвиль стандартів D, К і В, G по системам УПАВ і SECAM
"Електрон-736Д" можна вважати однією з останніх моделей лампових кольорових телевізорів, виготовлених на Львівському телевізійному заводі. У телевізорі використана сенсорний блок вибору програм СВП-4, блоки радіоканалу БРК-З, кольоровості БЦ-З і селекторів каналів в метровому (СКМ-23) і дециметровому (блок СКД-22) діапазонах.